Workshopy, přednášky, semináře Toltéckých "Magických pohybů" a aktivace energetického těla


     Internetová televize na tomto webu nabízí zájemcům v rámci cvičení "Magických pohybů" trvalou spolupráci, propagaci a reklamu všem, kteří by rádi na území ČR toto cvičení praktikovali.

      Hlavní lektor systému, Jaroslav Polák, ředitel NET-TV Mozaika EU, pro vás, kdekoli bude zájem, rád zrealizuje celodenní, nebo celovíkendový workshop/seminář "Magických pohybů", vždy doplněný přednáškou, diskuzemi, praktickým výkladem, protahovacími cviky a dalšími cviky a praktikami na získání a uchování vnitřní energie - a především o další praktickou práci s energií v realitě každodenního života.

     Jednodenní workshopy jsou buď výukové, nebo praktikující, podle toho, zda se sejdou účastníci, kteří se sestavy chtějí naučit - nebo učastníci, kteří ji umí a chtějí ji procvičit ve větším počtu a získat další dovednosti a informace. Celovíkendové workshopy jsou kombinované, vždy se daná sestava stihne jak naučit, tak praktikovat - a stihne se i spousta dalšího.

      Na oba typy workshopů může přijít kdokoli z vaší klientely ve fitness, wellness centru, sokolovně, klubu .... cvičit se dá kdekoli, kde je vhodný prostor, v klubovně, sále ..... a kde se sejde deset a více účastníků. Není třeba nic pořizovat, cvičí se ve volném pohodlném oblečení, stačí klidné tiché prostředí a možnost puštění hudby pro cvičení. Cvičení je vhodné pro lidi s nadváhou, starší (do jakéhokoli věku), po nemoci a méně pohyblivé, stejně jako pro mladší a fyzicky zdatné.

      Naše požadavky jsou jednoduché - 300,- Kč za účastníka u jednodenního workshopu, 600,- Kč za účastníka u celovíkendového workshopu, proplacení jízdy z Prahy k vám a zpět (vlak/bus), je-li potřeba, tak zajištění ubytování na místě. Minimální počet je deset účastníků, horní hranice stanovena není, čím více tím lépe.  Veškeré workshopy a semináře povede osobně Jaroslav Polák, vy si jen zorganizujte a pozvěte si jej.

Objednávejte termíny na mailu :   magickepohyby@mozaikatv.cz 

Jakékoli dotazy vám rádi zodpovíme a další podrobnější informace podáme na tomto mailu, nebo na telefonu 704 154 406  (Jaroslav Polák)


     Pro zájemce/zájemkyně, kteří by "Magické pohyby" chtěli vyučovat veřejně ve svých fitcentrech, wellness a balneocentrech, pohybových centrech, nebo sportovních zařízeních jakéhokoli druhu, od městských klubů po sokolovny, nabízíme zcela individuální úvodní lektorský kurz, kdy se Vám bude hlavní lektor Jaroslav Polák bude věnovat osobně, naučí vás základní čtyři sestavy (je jich samozřejmě daleko více, ale první čtyři jsou zásadní) a vysvětlí vám podrobně celý systém výuky i praktikování.  Každého vyškoleného lektora budeme trvale a zdarma v jeho aktivitách podporovat propagací na této webové stránce a všemi dalšími prostředky internetové televize Mozaika.

     Kurz trvá cca půl roku a stojí 25.000,- Kč. Veškeré další dotazy vám opět rádi zodpovíme a podrobné informace podáme na mailu :  magickepohyby@mozaikatv.cz a na telefonu 704 154 406 (Jaroslav Polák)