SOUL OF .... Arts - magazín o umění a umělcích

 TV Magazín o kultuře, umění, divadle, filmu, osobnostech, zábavě, Praze a vůbec o duši umění a umělců v jakémkoli směru.  


Mint Prague Fashion Market 2017 - Soul Of ...Fashion se Simonou Šimkovou
www.mintmarket.cz

V druhém dílu vás Simona Šimková zavede na Národní třídu na MINT: Prague Fashion Market ( www.mintmarket.cz) a také na piazzetu Národního divadla (náměstí Václava Havla), kde se mezi kapkami deště tančil Flashmob k Mezinárodnímu dni tance 2017. Hosty v magazínu jsou herečka Anna Polívková, principálka Lenka Kolářová, herci Sabina Laurinová, David Gránský, Eva Burešová a Marek Němec.

SOUL OF ... MUSIC speciál - s Michaelou Lucií Hanzlíkovou a skupinou FREE BUDGET. 18. května proběhl v retro baru Cafe 80´s v centru Prahy za účasti Daniela Hůlky, Bořka Slezáčka a Michala Novotného slavnostní křest singlu Boyfriend nové dívčí kapely Free Budget. Členkami jsou tři zpěvačky a herečky Markéta Martiníková, Ilona Maňasová a Sabina Olijve, známé především ze současných muzikálových hitů a z projektu Aquababes.
Více o skupině na :  www.freebudget.cz

V úplně prvním dílu vám nové moderátorky TV Mozaika Jana Vainarová a Simona Šimková prostředkují rozhovory s Kateřinou Neumannovou, Ivanem Vodochodským a Evou Josefíkovou, Podíváte se s nimi na letošní Matějskou pouť, zpěvačka Tereza Černochová vás pozve na červnový hudební festival Metronom a poslední slovo dáme zpěvačce Lucii Bílé.


archivní díly magazínu :

Ve čtvrtém díle najdete reportáž z litoměřické kavárny "Káva s párou" exhibici frieského šampiona Tietse 428, choreografii juniorek pro flashmob brněnské TS SNICKER a nový klip zpěvačky Kacze

Soul Of ... (arts) 02 - 2015 autorský magazín televize Mozaika ČR o umění.  V druhém díle najdete reportáž o flashmobu z Mezinárodního dne tance Praze, rozhovor se streetdancerem Romanem Balážem z Dance Academy Prague s ukázkami street dance členů BDS Academy a ukázky premiéry taneční inscenace Obscese choreografky Kateřiny Stupecké.

Soul Of ... (arts) 03 - 2015 autorský magazín televize Mozaika ČR o umění.  Ve třetím díle najdete dokončení reportáže z Mezinárodního dne tance Praze, rozhovor se světově uznávaným operním pěvcem Vladimírem Černovem a pozvánka do brněnské taneční školy street dance SNICKER

Soul Of ... (arts) 01 - 2015 autorský magazín televize Mozaika ČR o umění. V prvním díle najdete taneční ukázky z Mezinárodního dne tance Praze a videoklip zpěvačky Veroniky Vrublové

Soul of ... (art), neboli duše umělce a umění vůbec, je zcela nový a zcela autorský pořad, věnovaný především muzice, zpěvu, tanci, ale i divadlu a dalším tvůrčím směrům. Množství aktuálních akcí, rozhovorů, reportáží, soutěží a těch nejlepších hostů vám nabídnou moderátorky internetové televize Mozaika ČR.