Pro fotografy a fotografky

Podrobné informace k přihlášení do soutěže a k průběhu soutěže. V případě jakýchkoli otázek či nejasností nám pište na :  fashionteam@mozaikatv.cz      Pokud se chcete přihlásit do soutěže jako fotograf/fotografka, stačí nám napsat na mail :  fashionteam@mozaikatv.cz

       Soutěžit mohou amatéři, zkušenější i profesionálové, všichni mají stejné podmínky. Nezáleží na tom odkud jste, můžete být odkudkoli z ČR i celé Evropy.

      Na focení si vybíráte termíny, místo i způsob volně dle svého, k tomu dvě modelky - pouze z našeho Beauty and Fashion Mozaika Teamu. Máme modelky z Prahy i jiných měst, pokud za vámi budou muset jet mimo město, kde bydlí, hradíte jim dopravu ze svého. Stejně tak hradíte jakékoli své výdaje na focení, pro které se rozhodnete. Při focení mimo území ČR platíte modelkám i kameramanovi z TV Mozaika veškeré výdaje, tedy dopravu, ubytování, stravu a jakékoli poplatky a pod .... Toto vše se domlouvá předem přes produkci TV Mozaika, jak modelky, tak TV Mozaika může vaše představy odmítnout, či navrhnout jejich změny.


    Děkujeme, že jste navštívili www stránky naší zcela nově vytvořené soutěže. Je vytvořena pro vás, fotografy a fotografky, kteří a které se věnujete focení modelek, módy, stylu a půvabu, ať už ve fotostudiích, nebo exteriérových lokacích  kdekoli v rámci ČR až Evropy. Tato soutěž, kterou trvale od 1. ledna 2018 vyhlašuje internetová televize Mozaika, si klade za úkol přiblížit veřenosti svět fotomodelingu, svět fotografování krásy, módy, líčení a šarmu, zviditelnit vaší práci a nabídnout vám propagaci pro lepší zakázky.

Jak soutěž funguje:

  1. Fotograf/ka se nám ozve na mailfashionteam@mozaikatv.cz - pár slovy se nám představí, kdo je, odkud je, co a jak dlouho fotí a pod ... pošle odkaz na www prezentaci, stránky, portfolio a pod ....
  2. Vybere si z našeho týmu fotomodelek  https://mozaika-tv.webnode.cz/mozaika-foto-talent-open/    dvě konkrétní dívky, napíše nám do redakce jejich jména a popíše, kdy, kde a jak bych s nimi chtěl/a fotit (například : za týden, v sobotu, v Praze okolo Staroměstského náměstí, tak na dvě hodinky, portréty a přinesu pár rekvizit pro zajímavost. Nebo : V Plzni, mám domluvené fotostudio na pátek odpoledne a chci fotit extravagantní líčení, vizážistku mám domluvenou). Počítejte s tím, že výdaje, které vám vaším přáním vzniknou (pronájem studia, půjčení oblečení, služby kadeřnice, vizážistky .... cestovné modelky), hradíte vy. Pokud nechcete platit ani korunu, připravte focení tak, aby nevznikly žádné náklady (foťte v parku, nebo v bezplatně zapůjčeném interiéru, ve studiu, kosmetickém salonu a pod... za reklamu, tu jim můžete slíbit, uděláme jim ji, domluvte se s vizážistkou, že modelky nalíčí  či učeše také za reklamu, kterou jí tím uděláme, steně tak může oděvní firma zapůjčit šaty, zlatník šperky, doplňky a pod ....)
  3. Televizní produkce sdělí váš návrh vybraným modelkám a pokud budou souhlasit, rychle vše s vámi i s nimi domluví a zrealizuje. Vy s modelkami fotíte své fotografie dle svého výběru, vkusu, zájmu a představ, modelky jsou vám v tomto směru nápomocny. Kameraman televize Mozaika vždy na místě vše dokumentuje a modelky s vámi také udělají na místě rozhovor, ve kterém máte naprostou volnost se představit, propagovat svou činnost, dát na sebe kontakty, nabídnout služby, a pod ... (mimo propagace hard erotiky a porna).
  4. Vy z nafocených fotografií vyberete sadu dle svého výběru a tu pošlete ke schválení modelkám. Ze schválených pošlete produkci televize Mozaika min. 10 - max. 20 fotografií do soutěžního videa. Při focení televize, vy a modelky podepisujeme námi vystavená prohlášení o souhlasu s užitím vybraných fotografií vám a modelkami ke své nekomerční veřejné prezentaci a televizi Mozaika k vložení do soutěžního videa a prezentaci soutěže, jako takové, na internetu. Televize následně vyrobí soutěžní video s obsahem záběrů z vašeho focení, s vybranými fotografiemi od vás a s rozhovorem o vás, který s vámi udělají v roli moderátorek modelky. Toto soutěžní video zveřejní TV Mozaika na internetu a začne jej aktivně propagovat a šířit všemi svými prostředky. Náklady na výrobu (natočení, střih, autorské ozvučení hudbou) a propagaci videa hradí ze 100% televize Mozaika.
  5. Video je nejprve vloženo na You Tube kanál TV Mozaika a odtud odkazy šířeno po internetu - je proto vhodné i svému soutěžnímu videu pomoci, vložit odkazy na své sociální profily a sítě, říci o něm přátelům a pod ... Na You Tube je jasně vidět "počet shlédnutí" videa - a přesně po 40 dnech od vložení a zveřejnění videa se dozvíme počet shlédnutí videa. To je váš soutěžní výsledek v soutěžním kole. Soutěžní kolo je vždy vyhlášeno na několik měsíců, to první běží od 1. ledna 2018 do 31. května 2018. Vítězí ten, komu se za 40 dnů po zveřenění videa podaří získat nejvyšší počet soutěžních shlédnutí na You Tube
  6. Další soutěžní kolo plynule naváže na předchozí, druhé kolo tak odstartuje 1. června 2018, poběží do 30. září 2018 a jeho speciální tématikou bude "léto, dovolená, prázdniny".
  7. Vítěz prvního kola obdrží jako odměnu jednodenní focení s modelkami týmu, které si vybral do svého soutěžního videa v největším evropském Aquaparku Tropical Islands u Berlína v červnu 2018, jehož náklady plně ponese TV Mozaika a na místě bude vítězi i vyplacen honorář 10.000,- Kč.  V dalších kolech budou obdobné hlavní ceny, stejně jako průběžné menší ceny od partnerů a i drobné divácké soutěže a různé ceny (vstupenky, kosmetika, knihy, oblečení a pod ....)
  8. Každý soutěžící fotograf/fotografka získá již samotnou podstatou soutěže velkou internetovou reklamu, v soutěžním videu má právo na natočení rozhovoru, ve kterém se může zcela volně představit a nabídnout, uvést, co dělá, kdo si jej může objednat, podmínky, ceny, kontakty a pod .... Pokud si domluví foto studio, nebo kosmetický salón, či vizážistku, může i jim zaručit reklamu ve videu, kontakty, a propagaci.
  9. Soutěžní videa zústávají na TV Mozaika trvale zveřejněny, ale soutěží jen zmíněných 40 dnů. Soutěžící fotograf se může opět přihlásit do dalšího kola soutěže, změnit modelky, styl a cokoli, co si přeje a tak soutěžit opakovaně. V jednom soutěžním kole může mít ale jen jedno soutěžní video.

dosavadní soutěžní videa prvního kola :