Co Vám může NET-TV Mozaika EU nabídnout za služby a za jakých podmínek a jaké ceny?


      Internetová televize Mozaika je registrována jako "Studio Europe z.s." u rejstříkového soudu v Ústí nad Labem. Jako "zapsaný spolek" je neziskovou společností. Ve svých stanovách má především poskytování informačních služeb v mnoha oblastech lidské činnosti.  K tomu ale také nabízí i služby natočení videozáznamů, rozhovorů a reportáží a propagačních videí občanům, firmám a institucím za ceny, rovnající se nákladům na výrobu takovýchto videí.

Co vám nabízíme přímo :

 • Záznam v 1080i HDV kvalitě na jednu, dvě, či více HDV kamer (+ Go Pro kamera pod vodu a pod ...) vnitřní i venkovní akce :  svatby, oslavy, vystoupení, koncerty, sportovní soutěže, umělecké soutěže a festivaly, pohybové workshopy, lekce, proslovy, přednášky, kongresy .....
 • propagační rozhovory na jakékoli téma - se spisovateli, organizátory akcí, vystavovateli, podnikateli, lékaři, umělci, hudebníky a dalšími aktivně činnými lidmi, kdy na vaše akce pozveme naše diváky, nebo jim představíme vaší činnost, služby, výrobky, vystoupení, koncerty, studia a jiné nabídky.
 • propagační rozhovory z veletrhů, festivalů a dalších akcí - využijte atmosféru velké akce, návštěvníků, zájmu, toho, že máte připravený stánek a jste naladěni na prezentaci toho, co děláte - povězte to tedy slovem i obrazem nejen několika stům, či tisícům návštěvníků přímo na místě, ale trvale a dlouhodobě oslovte statisíce diváků na internetu.
 • propagační video vašeho objektu - hotelu, penzionu, restaurace, kavárny, továrny, dílny, studia, centra, sportoviště - natočíme a ukážeme divákům vše, co nabízíte vy sami a v případě zájmu i nejbližší okolí - výletní místa, turistické i historické zajímavosti, zámky a hrady, Zoo a další atrakce.
 • televizní soutěže s pozvánkami na akce, veletrhy, koncerty, nebo s představením vašeho zboží, novinky, nové služby - zaujměte statisíce diváků televize Mozaika tím, že jim nabídnete atraktivní soutěž o volné vstupenky, či věcné ceny a dárky.

   Na podobných natáčeních jsme vám vždy k dispozici radou, dvanáctiletou zkušeností. Vše s vámi i dopředu probereme, dáme varianty a popíšeme možnosti.

Čím jsme pro vás výjimeční?

    Natočit video dnes umí skoro každý, kdo si dokáže koupit technické vybavení a naučí se na počítači pracovat s videostřižnou. Nejsme pravděpodobně ani nejzkušenější, ani nejlépe vybavení. Ale tato videa již točíme dvanáct let, posledních šest let ve vlastní internetové televizi Mozaika (www.mozaikatv.cz

     Co tedy nabízíme takového, že to jiný nemá?  Nabízíme především zviditelnění takového videa našim divákům, kterých máme na internetu okolo 250.000. To je něco, co vám nenabídne každý - my vám to nabízíme již zahrnuté v ceně výroby.

Koho tedy televize Mozaika oslovuje?

     Po šesti letech od startu pravidelně oslovujeme cca 250.000 konkrétních lidí díky pravidelně rozesílaným infomailům (newsletterům), další desetitisíce přes naše skupiny, stránky a redakční profily na Facebooku, kde všechny videa denně a opakovaně zveřejňujeme. Do třetice máme tisíce diváků na našem You Tube kanálu - počty se přitom denně zvedají o další nové diváky.

      Jsme televize internetová, oslovujeme tedy diváky ve věku cca 15 - 45 let na internetu, statisticky nás více sledují ženy, z cca 70%.   99% našich diváků je z ČR.


Ceny - natáčení, střihu, propagace - kolik co stojí?

     Cena není závislá na témat videa, ani na výsledné délce videa. Cenu určuje náročnost práce na videu - jak dlouho se natáčí a stříhá, kolik je účastno lidí a jaké jsou další výdaje (cestovné, rekvizity, další technika, ubytování mimo Prahu  ...)

Vycházíme z těchto základních položek :

     natáčení v jednom dni ........................................... 1.500,- Kč/jedna kamera

     moderátor/ka v jednom dni .......................................... 500 až 1.000,- Kč

     střih jednodenního materiálu   .......................................... cca 1.500,- Kč

     Samozřejmě každé natáčení je jiné, každý střih trvá různě dlouho.  Záznam i několikahodinové přednášky v sále není časově náročný na střih, zato pětiminutová reklamma na hotel se stříhá i týden a skládá se z mnoha krátkých záběrů v mnoha lokalitách. Proto není možné dávat dopředu závazný ceník - spíše vám můžeme dát nějaké příklady. Konkrétní konečná cena je vždy na zhodnocení a dialogu s vámi.

     rozhovor s hostem v Praze ........................................ cena cca 2.000,- Kč

     rozhovor u stánku na veletrhu v Praze ........................... cca 3.000,- Kč

     reklama na obchod, či studio v Praze  ............................ cca 5.000,- Kč

     reklama na hotel  .....................................................................  cca 6.000,- Kč

     Ceny jsou vždy komplet, tedy za natočení, střih i propagaci a umístění na internet. Mimo Prahu připočítáváme dopravu, v případě dvou a vícedenního natáčení úhradu hotelového ubytování, případně stravy po dobu natáčení.    Výsledné video je nejprve v demo verzi zasláno neveřejně pro schválení, připomínkování a podle toho upraveno, než se zveřejní. Majitelem videa jste vy a vy ho dostanete v plné HDV kvalitě pro sebe k dispozici a můžete s ním činit, cokoli je libo.

      Vše s vámi kdykoli projednáme, uděláme vám plán, návrh i kalkulaci na jakýkoli projekt, od krátkého záznamu vystoupení vašeho dítěte po déledobou propagačně reklamní video kampaň na internetu všemi našimi prostředky.

     Často se na veletrzích setkáváme se skutečností, že vystavovatel zaplatí i 30.000,- Kč a více za nejmenší stánek, kam se mu sotva vejde židle a stolek pro pár výrobků a skoro nic nevydělá, nic neprodá. Vždy si pomyslíme, že by za 30.000,- Kč televize Mozaika nabídka měsíční celorepublikovou kampaň, složenou z videopředsavení všeho, co nabízíte, z článků na internetu, z propagace na Facebooku, z nabídky našim divákům formou info-mailů - a to vše opakovaně, denně, po dobu jednoho měsíce.  Proto vám tuto variantu nabízíme trvale, kdykoli :

Měsíční celorepubliková soustředěná reklamní kampaň za cenu 25.000,- Kč/první měsíc a 20.000,- Kč každý další měsíc.

     Televize Mozaika samozřejmě ráda přijede i na soukromé akce, oslavy, plesy. Co vše jsme již natáčeli a rádi pro vás natočíme kvalitně a levně :

 • maturitní a podobné plesy - záznam na dárkové DVD
 • svatby, oslavy, narozeninové party
 • školní besídky, vystoupení, sportovní soutěže
 • pohárové sportovní soutěže všeho druhu
 • pozvánky na otevření nové prodejny, klubu, restaurace, kavárny ...
 • zviditelnění nové firmy, dílny, výroby, produktu

     Vždy natáčíme tak, že technika nepřekáží soukromé akci, či průběhu soutěže, předem se domluvíme, co budeme natáčet a co bude na výsledném videozáznamu. Cena se vždy skládá jen z přímých nákladů na natáčení a střih, případně z nákladů na dopravu mimo Prahu, či ubytování v případě delší akce.


Velmi levnou a přitom velmi účinnou formou reklamy jsou recenze a s nimi spojené TV soutěže :

https://mozaika-tv.webnode.cz/recenze/

PR rozhovor ze stánku vaší firmy na veletrzích uvidí cca 250.000 dalších lidí na internetu a sociálních sítích - obrovská reklama jen za 3.000,- Kč

Představte v propagačním rozhovoru to, co děláte, vyrábíte, píšete, nabízíte, nebo připravujete - sdělte to divákům v celé ČR

Nechte si vytvořit záznam vaší přednášky, výkladu, workshopu - na internet, na DVD ... v plné HDV kvalitě i na více kamer.

Natočíme vám propagační video vašeho hotelu, penzionu, restaurace, kavárny - podle přání s prezentací pokojů, jíelníčku, služeb, wellness, léčebných, či sportovních aktivit, nebo okolních výletních cílů a atrakcí.

Máte veřejnou prezentaci, besedu, autogramiádu? Tak se podělte se statisíci internetových diváků a cokoli nabízíte nabídněte také jim.

Jezdíme natáčet po celé republice, protože i naši diváci jsou z celé ČR. Zviditelníme vaše studio, salon, klub, prodejnu, továrnu ....

Pokud máte hosta ze zahraničí, rádi s ním uděláme i rozhovor v angličtině, španělštině i jiných jazycích.

Pozveme zákazníky do vaší restaurace, vinárny, kavárny, pizzerie, baru, klubu, představíme nabídku, ukážeme atmosféru ...

Představit produkt znamená nejen ho ukázat ve vitríně, ale představit jej odborně, fundovaně, vysvětlit zákazníkům, o co jde, jak vše funguje, jak se výrobek aplikuje a jaké jsou výhody a účinky.     Staňte se partnerem nového televizního magazínu, který ponese vaše jméno a bude se věnovat vašemu tématu.

     Rádi se s vámi domluvíme na přípravě, produkci, výrobě, zveřejnění a propagaci pravidelného TV magazínu (talk show, seriálu, dokumentu ...) s vaším jménem a vaší propagací - ve smyslu "firma ...." přináší divákům "pořad o  ......" kterým ukážeme obor vaší činnosti zábavnou formou (pořady zábavné i poučné, s hosty, cestováním, vařením, soutěžemi, sporty ... ).

     Můžete se stát partnery i čistě sportovních soutěží, například tanečních, pěveckých, sportovních, zábavních a pod ...

     Smyslem nabídky je možnost financovat vlastní televizní pořad (v rozumné částce cca 20.000,- Kč měsíčně) a vytvořit si tak trvalou a rozsáhlou reklamu pořadem, který si statisíce diváků nenásilně a trvale spojí s vaší firmou, výrobky, službami ....

                                                      Vše s vámi rádi konkrétně dojednáme.

Kam se obrátit s konkrétní zakázkou, nebo o další informace? 

Nejlépe přímo na ředitele TV Jaroslava Poláka :

reditel@mozaikatv.cz     tel. :  704 154 406