Nabídka hotelům, penzionům, lázním, restauracím .... wellness, balneo a relax centrům a studiím


Nová nabídka pro wellness hotely a centra na přelomu roku 2017/2018 s jednou cenou za dvě videa a dvě kampaně - najdete na této stránce níže - nenechte si ujít!


     Vítejte na stránkách internetové televize Mozaika, věnovaných cestování, ubytování, turistice, wellness, relax, lázeňským a balneo službám.  Televize Mozaika svými autorskými videi představuje lázně, hotely, penziony, aquaparky a pod ... již více než 12 let. 

     Televize Mozaika je internetovým médiem, vytváříme pouze vlastní originální tvorbu, kterou sami natáčíme, nic nepřebíráme. K hudbě používáme již v ceně zakázky licencovanou originální hudbu z evropské databáze Epidemic Sound. Tvoříme v kvalitě MPEG 4 1080p HDV.

     Videa, kterými představujeme hotely, penziony, lázně, restaurace .... jsou vždy vytvářena na míru přání zákazníka a jsou především určena jeho potřebám, na jeho internetové stránky. Současně s tím jej opět zdarma (v ceně zakázky) dlouhodobě propagujeme na našich stránkách a sociálních sítích televize. Ke konci roku 2017 oslovujeme formou kombinace vlastního webu, You Tube kanálu, sociálních sítí (Facebook, Twitter a Instragram) a mailové divácké databáze na cca 500.000 diváků v ČR.

Prvním dotazem klientů je cena, délka videa a zda jej budou moci sami používat.

Nabízíme vám v základní variantě natočení videa vašeho zařízení (hotelu, penzionu, lázní, aquaparku, sportovního střediska, wellness centra ...) za cenu:

  • po dobu natáčení ubytování a strava pro dva lidi (kameraman + moderátorka)
  • doprava (vlak, bus) dvou lidí z Prahy k vám a zpět
  • honorář za natáčení, střih, výrobu - 6.000,- Kč (splatný na fakturu předem, nebo v hotovosti na místě v den natáčení)

      V této základní verzi se téměř vždy vejdeme s plnohodnotným zpracováním představení jak objektu (budova, pokoje, recepce, společenské prostory), tak služeb (restaurace, bar, sportovní vybavení, kosmetické služby, masáže, wellness, vířivky, sauny ... co kdo nabízí) i okolí (hřiště, parky, turistické zajímavosti, sportovní atrakce, město, příroda .....)  Natáčení trvá u běžného hotelu, penzionu a pod ... cca tři až čtyři dny (i s příjezdovým a odjezdovým).  Pokud natáčíme menší objekty, třeba jen samotnou restauraci, vinárnu, welless klub, masážní studio .... je cena i náklady nižší, někde lze vše udělat i za jediný den bez ubytování .... někdy chce klient zpracovat například hodně ukázek výletů do okolí, nebo má dva a více objektů na jednom místě a my natáčením na místě strávíme více dní .... to vše je již otázkou domluvy s konkrétním klientem a posun základní ceny dolů, nebo nahoru.

     Délka videa vždy závisí na samotném přání klienta i na tom, kolik materiálu na místě natočíme a jak je zajímavý. Video ukazuje divákům, jak to u vás vypadá, co mohou očekávat, jak vypadají různé procedry - a v jakém prostředí, aby se třeba nebáli toho, co neznají ... I proto s sebou kameraman vždy bere příjemnou hezkou moderátorku, která "v roli hosta" ukáže, jak je u vás příjemné být, relaxovat, sportovat, jíst, podstupovat vaše nabízené služby, ukazuje okolní místa pro turistiku a pod ... a pozve diváky k vám.

     Délka videa nijak neovlivňuje cenu. Cena je stanovena počtem natáčecích dnů a případnými nutnými výdaji k natáčení (použití automobilu místo vlaku, vstupné na různé turistické kulturní, sportovní objekty a akce, které chce mít klient ve svém videu a pod ... dva lidi před kamerou .... ) To, zda finální video bude dlouhé tři minuty, deset minut, nebo půl hodiny, nebo zda bude jedno velké, nebo několik menších (můžeme vám dělat obojí, k celkovému velkému i malá videa na různé stránky vašeho webu - třeba samostatně pokoje, služby, výlety, restauraci, venkovní zahradu, vinný sklep, bazén a pod ...) to cenu naprosto neovlivní.

     Finální video podléhá vašemu schválení, děláme podle vás i jeho úpravy, je vaše, včetně čistých materiálů a fotografií, které vám z kamerového záznamu rádi uděláme. Můžete vše, co od nás dostanete, dále používat jakkoli chcete. Prakticky vše probíhá tak, že na místě s vámi kameraman (velmi zkušený - většinou osobně ředitel TV Jaroslav Polák) domluví, jak bude video vypadat, co v něm chcete, co je důležité, poradí se vším a točí se materiál. Při střihu je vám posílána hrubá verze videa, ke které se vyjadřujete a my podle vás video dolaďíme až do finální verze. Zveřejňujeme až vámi odsouhlasené video. Video je většinou hotové do cca pěti až deseti dnů po natáčení.

Pro podrobnější informace a vytvoření návrhu realizace přesně na míru právě vám a vašemu přání nás kontaktujte na mailu :   michaela.linde.produkce@mozaikatv.cz   nebo: produkce@mozaikatv.cz  nebo přímo na telefonu :  704 154 406 (Jaroslav Polák, ředitel TV Mozaika)


Aktuální nabídka všem hotelům, penzionům s wellness klubem, či zázemím, lázním a wellness, balneo, relax, masážním a pod.... centrům :

      Od ledna 2018 se chce TV Mozaika výrazně zaměřit na propagaci právě nejrůznějších léčebných, relaxačních, kosmetických a pod ... procedur, zařízení, salonů, hotelů ... kde se poskytují tyto služby. Máme s tím již bohatou zkušenost, od vysloveně lékařských procedur přes lázeňské, relaxační až po kosmetické a doplňkové.

Proto vám nyní, od konce prosince 2017 nabízíme, že v rámci klasické zakázky na představení vašeho objektu (hotelu, penzionu, lázní, sportoviště  pod ...) za podmínek a cen viz výše - ZDARMA NAVÍC vytvoříme samostatný díl pořadu do tohoto wellness seriálu, který bude točen dlouhodobě a dlouhodobě a opakovaně propagován po celém internetu v rámci České a Slovenské republiky (a od příštího roku i do Evropy). Za cenu jedné zakázky tak získáte dvě propagační videa, dvě samostatné propagační kampaně - obě s trvalou působností a aktivním a opakovaným zviditelněním.

      Stačí nás kontaktovat a uvést do mailu odkaz na vaší www stránku, případně vyjádřit své přání, co chcete zviditelnit - my nabídneme postup, realizaci, nápady, cenu - vše nezávazně, dokud na zakázku nekývnete definitivně :-)


Už více jak třináct let tvoříme videa hotelům - toto je z roku 2010 a ukazuje, že již tehdy jsme mapovali nabídky hotelové klientele i čtyřhvězdičkovým hotelům - a dnes to umíme mnohem lépe, kvalitněji a moderněji. Ceny přitom stále zůstávají stejné .....!