Nabídka hotelům, penzionům, lázním, restauracím ....

od mezinárodní internetové televize NET-TV Mozaika EU


Formát "klip" do cca 3 až 7 minut, vhodný na hlavní stránku vaší webové prezentace

Formát "video" v délce mezi 7 až 15 minutami, vhodný na rozesílání podrobnějšího obsahu klientům po sociálních sítích, v infomailech a pod ....

Formát "full", (jakkoli dlouhý) vhodný pro DVD smyčky na TV v hotelových recepcích, restauracích a jiných podobných prostorách.

    Dovolte nám na ukázce nenovějších videí hotelu Morris****superior Česká Lípa ukázat nabídku naší videopropagace, kterou Vám nabízíme. Když k vám přijedeme natočit propagační video vašeho hotelu/penzionu/sprtoviště/lázní/restaurace .... nejprve sbíráme materiál (natočíme vše, co je zajímavé a co si přejete mít natočeno). Tento materiál vyčistíme a nejprve dostaneme dlouhou verzi - a tu poté dle vašeho přání jakkoli zkrátíme. Tak při jedné práci můžete dostat i více verzí videa a použít je na různé prezentační účely, od projekce na televizi v recepci, v turistických zájezdových autobusech, přes dárková DVD a na své webové stránky, až k rozesílání odkazů na video na Facebooku, na You Tube, Instagramu, Twitteru a pod .... Síť luxusních hotelů Morris**** v České Lépě, Novém Boru a Mariánských Lázních si letos od naší televize nechává v průběhu posledních osmi let natočit již potřetí videopropagaci všech svých tří hotelů a nás moc těší takový klient, ke kterému se můžeme opětovně vracet. Stejnou pozornost ale budeme věnovat i každému z vás.


      My samozřejmě oslovujeme nejen sítě luxusních wellness hotelů, ale i menší penziony po celé republice, sportovní centra a aquaparky, lázně a lázeňské hotely, sportovní hotely, restaurace a kavárny. A protože je každý objekt i každý klient jiný, jsou pokaždé jiná i naše videa - ta se řídí především PŘÁNÍM KLIENTA - TEDY VAŠÍM PŘÁNÍM.

Na co se nás nejčastěji ptáte :

  • cena výsledného videa naprosto nezáleží na tom, jak je dlouhé, ale na tom, kolik času strávíme jeho natáčením a střihem a případnými dalšími výdaji okolo (většinou doprava a vstupenky na různé turistické, sportovní a jiné atrakce, které chcete mít ve videu). Otázka "kolik stojí pětiminutové video" je proto položena špatně. Může stát dva tisíce, když uděláme video o pražské malé kavárně, ale i dvacet tisíc, když to bude reklama na velký wellness hotel na druhé straně republiky s dvěma modelkami pro ukázky všech služeb. Rozhoduje čas a výdaje.
  • Video, které vám vytvoříme, je vaše, můžete s ním jakkoli komerčně disponovat bez časového omezení. Dostanete jej ve formátu MPEG-4 1080p HDV. Než bude ve finální podobě, vždy vám pošleme demo verzi, kterou okomentujete a my všechny vaše požadavky a úpravy zapracujeme do finální podoby. Video nejde ven, dokud vy nejste spokojeni a neodsouhlasíte jej.
  • Televize Mozaika vám vytvořené video pomůže zdarma rozšířit po celé ČR tím, že jej ze svého You Tube kanálu postupně, dlouhodobě a opakovaně nasdílí na sociální sítě, kde máme statisíce diváků (Facebook, Twitter, Instragram), trvale dá na náš web do rubriky o cestování a ubytování "Toulavé boty" a rozešle jako doporučení i divákům v naší mailové databázi (cca 200.000 lidí v ČR, kterým již 8 let pravidelně cca jednou měsíčně rozesíláme infomail o našich novinkách, videích a pod ...). Tato služba je navíc, zdarma, ale pouze pro videa, která vám v rámci placené zakázky vytvoříme my, ne pro jiná videa z jiné produkce.

     Do loňského roku jsme vám nabízeli jednotnou nabídku - propagační videa, jako vidíte zde v ukázkách, za cenu 6.000,- Kč + ubytování a stravu pro natáčející po dobu natáčení. Dnes se naše klientela rozrostla na jedné straně i o zajímavé a originální kavárny, či restarace, kde nám na natáčení stačí půlden, a na druhé straně o opravdu velké hotely, kde jsou tři-čtyři dny natáčení naprostým minimem, nebo lázně, kde je třeba natočit i procedury, výletní místa v okolí a pod .... Proto si letos dovolíme naší nabídku zaktualizovat a rozčlenit do tří základních kategorií :


1) Samostatné restaurace, kavárny, vinárny, kluby, bary, pizzerie a pod ...

      Zde rádi natočíme vaše prezentační video s vytvořením nálady, atmosféry, jídelní nabídky, blízkého okolí a pod ... za cenu od 3.000,- do 5.000,- Kč (dle konkrétního objektu a rozsahu) + doprava dvou lidí (vlak/bus) z Prahy a zpět.

2) menší hotely, penziony, sportoviště, restaurace s ubytováním, kempy .....

      Zde vám vytvoříme krásné prezentační video dle vašeho přání, nálady a záměru - za cenu od 5.000 do 10.000,- Kč (záleží na tom, co vše a jak dlouho budeme natáčet) + ubytování a celodenní strava po dobu natáčení, obvykle pro dva lidi (kameraman a moderátorka). Dá se natočit za dva, či až čtyři dny, záleží i na vzdálenosti od Prahy a na tom, zda točíme jen hotel, penzion, nebo i různá výletní místa v okolí.

3) velké hotely, hotelové sítě, wellness hotely s více službami, lázně, sportovní komplexy ....

U vás se zdržíme více dnů a tak je náročnější nejen vše, co hostům nabízíte, kvalitně natočit, ale také potom natočený materiál dobře a atraktivně sestříhat a video vyrobit. Každá zakázka je v tomto případě zcela individuání - v rozsahu od cca 10.000,- Kč do cca 20.000,- Kč + ubytování a strava pro dva až tři lidi po dobu natáčení

Podmínka ubytování a stravy neplatí u natáčení v Praze a bezprostředním okolí Prahy!     Jak tedy postupovat?  Stačí, když se chytíte následujících kroků a vše s vámi dovedeme od začátku do konce, vše vysvětlíme, poradíme - za posledních 15 let TV Mozaika (v osobě našeho ředitele Jaroslava Poláka, který točil reklamy hotelům dlouho před postavením vlastní televize) natočila videa více než stovce hotelů, penzionů a restaurací. Máme velikou praxi a rádi tvoříme pokaždé nová, originální a zajímavá videa s atmosférou:

  1. Pošlete nám do mailu ( michaela.linde.produkce@mozaikatv.cz , nebo produkce@mozaikatv.cz ) odkaz na webovou stránku vašeho hotelu/penzionu/lázní/sportovního areálu/ranče/restaurace/klubu/baru ..... a pokud již máte představu, co byste chtěli mít za výsledné video, o čem by mělo být, co vše by mělo obsahovat, pro jakou klientelu je určeno - napište nám ji.
  2. My si prohlédneme váš objekt, vše co máte na internetu, fotografie, popis, lokaci, okolí - a navrhneme vám, co napadá nás, jak by postup a výsledek mohl vypadat. Podle toho, co vše bdeme točit, vám rovnou odhadneme, jestli jen v jednom dni přijedeme a odjedeme, nebo zda bude třeba točit dva, tři, čtyři, či více dnů - rádi budete točit třeba týden, pokud budete chtít k velkému hotelu zdokumentovat široké výletní okolí, město, krajinu, atrakce pro hosty a pod ... je to vše na vás a na tom, co budete požadovat.
  3. Když se domluvíme na těchto základních věcech, stanovíme si cenu a termín. Jednáme otevřeně - vysvětlíme vám, kolik dnů je třeba na práci, jaké budou výdaje a jaký bude postup.  Zaplatit domluvenou cenu zakázky budeme chtít buď předem na bankovní účet, nebo v hotovosti při příjezdu k vám. Fakturu vám vystavíme - jsme zapsaný spolek (nejsme plátci DPH). Než odjedeme, bude odvedena většina práce a vyplaceny všechny výdaje (jízdné, vstupné, honorář moderátorkám a pod ...), proto platba předem, nebo na místě. Potom se už jen stříhá v počítači.
  4. Na místě se vždy nejprve v klidu domluvíme co a jak. Projdeme si váš objekt, řeknete nám, co je přednostní točit (i co točit nechcete), domluvíme se, jak točit například jídlo, služby, sportovní vybavení a prostory, jaké okolí, společenské místnosti a pod .... Pokud nabízíte wellness, lázeňské, kosmetické procedury, k tomu nabídneme půvabné a usměvavé moderátorky (z našeho "Beauty and fashion Mozaika Teamu"), které jsou ale také ochotné vzít na záda batoh, na nohy pohorky a vyrazit na tůru po okolních turistických cílech, či přírodě. Jsou také sportovně zdatné a rády hostům na videu předvedou váš bazén, tenisový kurz, hernu s ping pingem, půjčovnu kol a koloběžek, lyžování a pod ....
  5. Hotové video budete mít v demoverzi do tří dnů až jednoho měsíce od natáčení (podle rozsahu natáčení a množství materiálu). Vždy vám rádi uděláme z toho materiálu i malá samostatná videa, například jen služeb, bazénu, restaurace, pokojů a pod .... na jednotlivé stránky vašeho webu - například. Můžeme vám z videomateriálu i vystříhat nejhezčí fotografie na váš internet, web, sociální sítě ....
  6. Nebojte se nám napsat - jsme velmi vstřícní a dokud si závazně objednávku nepotvrdíme, nic neplatíte a k ničemu se nezavazujete. Rádi poradíme, vysvětlíme, nabídneme .....
Pro podrobnější informace a vytvoření návrhu realizace přesně na míru právě vám a vašemu přání nás kontaktujte na mailu :   michaela.linde.produkce@mozaikatv.cz   nebo: produkce@mozaikatv.cz  nebo přímo na telefonu :  704 154 406 (Jaroslav Polák, ředitel TV Mozaika)