MOZAIKA SINGER TALENT OPEN

nová originální TV soutěž pro talentované začínající zpěváky a zpěvačky různých hudebních žánrů

Tyto stránky právě tvoříme a připravujeme, prosíme o strpení - děkujeme, redakce :-)

     MOZAIKA SINGER TALENT OPEN - to je soutěž, ve které každý vyhrává a nikdo neprohrává!!

Internetová televize Mozaika je nejen dlouholetým mediálním partnerem nejrůznějších soutěží a akcí, včetně soutěží pěveckých, ale také i tvůrcem videoklipů i originálních, či cover písniček pro dětské, nebo teens talenty, kterým tak pomáhá v jejich začátcích postavit se na vlastní nohy, vzkoušet si práci ve studiu, kde se nahrává profesionálně, nebo si zkusit před kamerou natočit jednodušší videoklip, který nepřijde na sto a více tisíc.


Soutěžní pravidla jsou velmi jednoduchá:

1) přihlásit se může naprosto kdokoli z celé ČR i odjinud - dítě, teens, dospělý, či senior, muž i žena

2) Přihlásíte se jednoduše - zaslaným mailem na : singertalent@mozaikatv.cz  - napište nám kdo jste, odkud jste, věk, jaký hudební styl zpíváte, své dosavadní zkušenosti, přiložte fotografii - prostě se nám představte.

3) Soutěžit můžete buď svou originální tvorbou, nebo jakoukoli "cover" verzí písně z hudební databáze "Epidemic Sound", jejíž jsme jako TV Mozaika partnery :  www.epidemicsound.com - ze které si můžete vybrat jakoukoli zpívanou píseň, u které je i orchestrální verze a naučit se ji v originále, nebo česky přetextovat - případně orchestrální skladbu a otextovat si ji dle svého. Lze individuálně uvažovat nad "cover" verzemi jiných písniček - to již je na společném posouzení.

4) S vybranou a připravenou písní vám poskytneme termín nahrání v profesionálním hudebním studiu v Praze (to jediné si zaplatíte, ovšem za symbolickou cenu cca 1.000,-/Kč za hodinu ve studiu) a při vašem natáčení bude přítomna naše kamera, která na místě zaznamená materiál pro soutěžní videoklip, se kterým vstoupíte do soutěže - viz nesoutěžní ukázka :

5) soutěžní videoklip bude umístěn na You Tube kanál internetové televize Mozaika a sdílen na webu naší televize a sociálních sítích (Facebook, Twitter, Instagram ...). 40 dnů je soutěžních, "sbírá" se počet shlédnutí klipu na You Tube - poté klip zůstává trvale umístěn na internetu, ale již nesoutěží.

6) Vždy je vyhlášeno soutěžní kolo (začneme se startem od 1. března 2018 a první soutěžní kolo bude ukončeno 1. června 2018) a vítězem kola bude interpret/ka, jejíž soutěžní videoklip ze studia bude mít na You Tube nejvíce shlédnutí - a cenou za výhru bude videoklip zdarma od naší televize k soutěžní písni - dle domluvy s internpretem (hraný, taneční, akční, street, v přírodě - i podle žánru).

7) Soutěží všichni dohromady bez rozdílu věku, zkušeností, či hudebního stylu - je možno natočít písničku popovou, country, jazzovou, rockovou, folkovou, lidovou ... Všichni budou písničku natáčet ve stejném studiu a soutěžní klip bude natáčen vždy námi - aby měli všichni stejné a spravedlivé podmínky. V jednom kole může mít interpret jen jednu píseň - ale v dalším kole může soutěžit znovu - s jinou písní.


     Novým "počinem" v oblasti pěvecké tvorby je naše zcela nová a originální TV soutěž, ve které ani tak nejde o to, kdo vyhraje a kdo prohraje, ale o si zkusit natočit vlastní písničku (byť v "cover" verzi) s profesionální zvukové podobě a v profesionálním studiu - a třeba si pak zkusit i před kamerou vytvořit svůj první hudební videoklip. Když si k tomu ještě připočtete, že internetová televize Mozaika vaší písničku ukáže statisícům internetových diváků v celé ČR, tak v této soutěži vlastně nikdo neprohrává - a všichni vyhrávají.


text této stránky právě v tuto chvíli dotváříme, prosíme tak o cca den strpení, díky moc!

redakce TV Mozaika

V tomto sloupečku najdete nesoutěžní ukázky z naší redakční tvorby pro mladé zpěvačky a zpěváky, kterou jsme dělali v minulých letech - zdarma, malou kamerou, pro radost, za jediný den.