Mozaika Foto Talent Open

Originální celoroční videosoutěž pro fotografy/fotografky, modelky i diváky na NET-TV Mozaika EU

      Již dlouho jsme chtěli na naší internetové televizi začít produkovat vlastní originální, nijak nepřevzatou a neokopírovanou soutěž, kde by hlavní roli hráli naše TV kamery a rozhodování vás, našich televizních diváků. "Mozaika Foto Talent Open" je první naší soutěží, která splňuje tyto představy a právě se úspěšně rozeběhla v prvním kole.

      Princip soutěže není složitý. Jde o představení se fotografa/fotografky v tom, čemu se věnuje - a to ve focení. Abychom nemíchali příliš mnoho témat, omezili jsme soutěž na focení dívek (portrét, fashion, street, retro, fantasy, sport a pod ...)  - modelek a na street fotografii (města, místa, lokality, dění ve městech ...). Fotograf/ka si zvolí modelku/modelky - buď své, nebo mu zdarma (za TFP) poskytneme na výběr modelky z naší televize Mozaika a dá nám vědět mailem (na: fashionteam@mozaikatv.cz ) co, kdy a kde s nimi chce fotit (jaké téma, kde, v čem, s jakými rekvizitami, kostýmy a pod ...) a termín, kdy chce focení realizovat - to proto, že u soutěžního focení musí být naše kamera - soutěží videoreportáž z celého focení, obsahující finální fotografie a prezentaci fotografa/fotografky. Pokud si vyberete modelku z našeho týmu televize Mozaika, domluvíme se s ní za vás a vše zařídíme. Při focení pak pořizujete fotografie, ze kterých vyberete cca 10-15 soutěžních. Kameraman TV Mozaika během focení pořizuje videomateriál pro soutěžní videoklip, ve kterém se skombinují soutěžní fotografie, dění při focení, komentáře a reakce modelek, rozhovor svámi (může být jak na kameru, tak i jen na mikrofon, pokud se před kamerou sami necítíte dobře) a propagace a nabídka vaší práce veřejnosti dle vašeho uvážení - je to reklama pro vás, od nás, jak jí využjete, máte jen ve svých rukou. Námi vyrobený videoklip poté soutěží tak, že je umístěn na You Tube kanálu NET-TV Mozaika EU: https://www.youtube.com/user/mozaikatv , šířen všemi našimi cestami (web, sociální sítě, infomaily) k našim divákům a po 40 dnech od zveřejnění se stanoví počet shlédnutí soutěžního videoklipu na You Tube. Soutěžící fotograf/ka s nejvyšším počtem shlédnutí v soutěžním kole zvítězí a obdrží hlavní cenu, kterou je vždy nějaké lukrativní focení s honorářem v zajímavé destinaci.  Soutěžit a fotit může dokoli, i naprostý amatér, i profesionál - můžete fotit ve studiu, obklopeni maskérkami, vižážistkami a stylistkami, mít půjčené kostýmy z divadel, ale stejně tak může soutěžit i jeden člověk s mobilem v ruce, který fotí sebe a dění okolo sebe v nějakém zajímavém fotopříběhu - tato soutěž není o vybavení a technice, ale o oku, duši a srdci - i kdyby jste fotili třeba miniautomatem na ulici svého města, nebo na výletě kamkoli, kde se vám to bude líbit.

Aktuálně soutěžící videoklipy prvního soutěžního kola s výhrou 10.000,- Kč a focením v největším Evropském Aquaparku Tropical Islands u Berlína v Německu :

Připravujeme ve střižně pátý soutěžní videoklip z Brna, uzavírka klipů do prvního kola je do konce května 2018 (ještě se můžete zůčastnit). Druhé soutěžní kolo začíná 1. června 2018 a uzavírka bude 1. října 2018.

Připojte se i k našim Facebook skupinám o focení a videotvorbě :

Videa, které právě teď soutěží - sledujte a lajkujte na You Tube :