Lektoři kurzu

Lidé, kteří vás budou učit herectví, moderování a dabingu po celý rok kurzu


Jaroslav Polák

Ředitel NET-TV Mozaika EU, hlavní lektor a producent celého ročního kurzu, lektor TV moderování a práce s videotechnikou a mikrofonem, včetně střihu.

Narozen 1965 v Praze, učební obor s maturitou chemik operátor, následně služba u armády, podnikání, mimo jiné i jako osobní ochránce a detektiv, vlastní bezpečností agentura. Trenér bojových umění a sebeobrany, autor cca 40 vydaných knih a script s tématikou osobní a majetkové ochrany, sebeobrany, bojových umění, práce s vnitřní energií. Poté novinář, autor mnoha seriálů a článků v časopisech. Organizátor a producent různých akcí, turnajů, včetně mezinárodních Budoshow a pod ...

Posledních cca 15 let kameraman a střihač, autor na cca 6.000 videoreportáží, rozhovorů, střihových pořadů, dokumentů a od ... pro různé internetové servery a televize, široký tématický záběr, od politiky, společnosti, cestování, po sport, kulturu, právo ... až ke zdraví, léčitelství, stravě, esoterice a pod ...

Od roku 2010 vlastní internetová televize Mozaika.

Markéta Martiníková

    Jsem absolventkou brněnské JAMU - obor muzikálové herectví, během které jsem měla to štěstí absolvovat roční kurz herectví na prestižní polské škole PWST v Krakově. V Praze nyní působím již čtvrtou divadelní sezónu a můžete mě pravidelně vidět v muzikálech v Divadle Broadway, Divadle Kalich, Divadle Hybernia, Prague Shakespeare Company či Divadle Bez Hranic. Z hlediska filmové a televizní tvorby účinkuji v seriálu Soudkyně Barbara na TV Barandov, Ordinace v Růžové zahradě a několika dalších, mám zkušenosti s natáčením filmových rolí s českými i zahraničními štáby a také s natáčením televizních a internetových reklam.
      Své aktivity rozvíjím také na hudební scéně, kde koncertuji sólově a nově také s dívčí hudební skupinou Free Budget, která je mým nejnovějším projektem.
     Moc se těším na naše herecké kurzy, protože si ve své práci velmi často vzpomenu na mnoho výborných rad, které jsem od svých profesorů dostala, takže bych Vám je ve spojení s mými poznatky ráda předala.
                                                                                                           Těším se na Vás.
                                                                                                                        Markéta

Barbora Fišerová

Bára Fišerová se narodila do umělecké rodiny, ne však divadelní ani filmové, ale výtvarné. Od dětství studovala balet a měla se stát tanečnicí, ale když se poprvé setkala jako šestiletá na jevišti s činohrou Hamlet ve Smetanově divadle, rozhodla se, že si jednou musí zahrát Ofélii... Díky tomu vystudovala herectví, pak však nastoupila na 2 roky do Černého divadla Jiřího Srnce a tam opět nastala hranice mezi tancem a herectvím, které nakonec definitivně zvítězilo. Prošla několika pražskými scénami - divadlo Komedie, Branické divadlo, Divadlo U Hasičů, Lyra Pragensis, Divadlo Pod Palmovkou - natočila několik televizních inscenací a pohádek, několik českých i koprodukčních filmů. Byla několikrát spojována se svými hereckými partnery. Nejdelší vztah prožila s popovým zpěvákem Michalem Penkem, v poslední době je viděna po boku českého krasobruslaře, bývalého mistra republiky Radka Horáka...

Další lektoři - herci, herečky, režiséři, autoři a pod ... jsou spolupracující a po celý rok vás budou učit na jednotlivých workshopech.