TV reportáže

aktuální produkce TV Mozaika, nejnovější videa, reportáže, magazíny a pořady, které dál naleznete v našich tématických rubrikách na tomto webu, na našich profilech, stránkách a skupinách na Facebooku, Twitteru a Instagramu a na našem You Tube kanálu.


Adventní Vídeň s účastnicemi ročního kurzu herectví, moderování a dabingu TV Mozaika - 2. část - Rathausplatz Vienna po setmění (předchází první část - za dne)

Adventní Vídeň s účastnicemi ročního kurzu herectví, moderování a dabingu TV Mozaika - 1. část - Rathausplatz Vienna za dne (následuje druhá část - po setmění)

V rámci kurzu filmového a divadelního herectví, TV moderování a dabingu NET-TV Mozaika EU vznikl v prosinci 2017 tento vánoční videoklip - zpěvačky Dominiky Lukešové.  Hostem v klipu byla i naše nejlepší česká současná krasobruslařka Michaela Lucie Hanzlíková.

Honza Urban - Improvizátoři - pozvánka na akce divadelních improvizátorů a rozhovor s Honzou Urbanem

Divadlo bez hranic - ukázky z komedie N. Machiavellio Mandragora, proložené rozhovorem s hercem Janem Bartoškou (předchází první část reportáže s rozhovorem s režisérkou Ritou Jasinskou).

Divadlo bez hranic - ukázky z komedie N. Machiavellio Mandragora, proložené rozhovorem s režisérkou Ritou Jasinskou (následuje dokončení reportáže s rozhovorem s hercem Janem Bartoškou).

Činohra ND - generálka hry Noční Sezóna - beseda s diváky

Noční Sezóna - Stavovské divadlo - ukázka z veřejné generálky nové hry Činohry Národního divadla v Praze s doprovodným komentářem režiséra hry a uměleckého ředitele činohry ND Daniela Špinara a herce ND Ondřeje Pavelky.

Hot Stones - masáže lávovými kameny - základní ukázka. Beauty and Fashion Mozaika Team vám bude přinášet nejen pořady ze světa modelingu, módy, stylu a kosmetiky, ale také z oblasti zdraví, wellness, balneo a relax technik a procedur českých i Evropských lázní, salonů, studií a léčebných zařízení. Toto video bylo natočeno v Lázních Libverda : http://www.lazne-libverda.cz/

Sestřih vystoupení souboru Pyroterra Light Show v Bobycentru Brno 2017

Liberecký pěvecký soubor Matylda a Tylda při otevření sezony 2017 Lázně Libverda

Lázně Libverda - Jizerské Hory - videopozvánka do lázní a na procedury

17. listopad 2017 - Václavské náměstí, Národní třída - střípky z dění 17. listopadu 2017 - oslavujeme, nebo ztrácíme? Co je důležitější?

Jedenácté zpracování inscenace hry bratří Mrštíků Maryša na scéně Národního divadla - reportáž z veřejné generálka a besedy s diváky.

Mezinárodní konference Zepter International na téma Revoluce a inovace.

Sofiin Svět - In and Out Style - roztrhané džíny, proužky a puntíky. You Tube show z rubriky Sofiin Svět - In and Out Styl - věnovaný módě, stylu a kosmetice. Tématem dne jsou roztrhané džíny, proužky a puntíky.

Videoreportáž z inscenace "Malý princ" - režiséra Vladimíra Morávka a Laterny magiky Národního divadla v Praze a rozhovor s Petrem Batěkem v roli "pilota, co spadl z nebe".

HANG DRUM - Christmas Angel in Prague 2017 Švýcarský skvost Hang (častěji Hang Drum) je zcela jedinečný svým tvarem připomínajícím UFO a hlavně nádherným a nenapodobitelným harmonickým zvukem, který vás okamžitě okouzlí.

Beauty and Fashion Mozaika Team představuje Terezu Bastlovou

Beauty and Fashion Mozaika Team - úvodní video s Eliškou a Sofiyí. Natočeno na veletrzích Profesia Days a Designblok 2017 v Praze.

Designblok 2017 Praha - videopozvánka na veletrhy umění, designu a tvorby

Losos v listovém těstě s mátou a sezamovým semínkem - recepty Home Cooking