Televizní moderování - reportáže, zpravodajství, dokumenty, TV magazíny, Talk show

To, co dělá televizi Mozaika tak úspěšnou - jsme televizí reportážní, konstruktivní a s přímým přístupem se statisícům diváků v rámci svých databází a sociálních sítí. Jsme sledovaní a již sedmou sezonu existujeme a rosteme na internetu.


Magazín SOUL OF ... je i vaším tvůrčím polem v rámci ročného kurzu, budete v něm společně se stálými moderátorkami Simonou a Janou zpovídat zajímavé hosty a účastnit se zajímavých kulturních akcí ...

Natočte osobní medailon se svým hostem v příjemném prostředí

s některými hosty se sami nikdy nesetkáte - s námi tu možnost máte.

Moderujeme hlavně v terénu - na těch nejzajímavějších místech v ČR

Kdy jste si mohli příjemně popovídat se světovou operní hvězdou ?

     Hlavním tématem kurzu je divadlní a filmové herectví. Ale díky možnostem TV Mozaika začnete natáčet speciální televizní magazín s herci a herečkami pražských divadel, s režiséry a autory, dramaturgy .... a v pozici moderátorů/moderátorek je vyzpovídáte ze všeho, na co se budete chtít zeptat. I mluvení je herectví a mluvit s herci o jejich práci přímo na jevištích divadel, nebo na schůzkách v různých interiérech, či exteriérech je neocenitelná a výjimečná výuka přímo v reálu.  Na ukázce mluvíme s Terezou Chaloupkovou při procházce v pražské ZOO a na návštěvě Hollywoodských kostýmových skladů v LA s Janou Fabiánovou.  I vy si můžete v rámci kurzu prožít příjemný den a popovídat si před kamerou s vaším oblíbeným hercem, či herečkou, nebo i jinou osobností kulturního světa (pokud dobře ovládáte jazyky, dáme vám k mikrofonu i cizince světového významu).

V rámci kurzu si budete moci i vymyslet, navrhnout a vyprodukovat zcela vlastní pořad - diskuzní, zábavný, tématický .... třeba objevíte svůj netušený talent a naleznete "parťáky" pro super TV show právě mezi účastníky kurzu - my vás naprosto ve vaší kreativitě podpoříme a to, co vymyslíte, natočíme, vyrobíme a uveřejníme.

     U účastníků kurzu se budeme řídit i tím, na co se budou chtít sami více zaměřit - můžete si vyzkoušet úplně vše, můžete více hrát divadlo, více se věnovat filmové kameře, více moderovat - sami si řeknete, co vás zajímá a co vás třeba nebaví.

bavte se u naprosté slovní improvizace

Pozveme vám zajímavé hosty z celého světa - mluvte s nimi a ptejte se na cokoli

testujte před kamerou cokoli vás napadne - vše je dovoleno :-)

Kdo je dobrodružnější povahy, můžete s námi také vyrazit ven, do lesů, do přírody, do hod a zúčastnit se velkého TV projektu TV Mozaika o sebeobraně a survivalu -přežití.