Proč si vytvořit stránku v databázi?


K čemu vám stránka v databázi bude?

     Není pravděpodobné, že s rostoucím počtem lidí v naší TV databázi budeme každému často nabízet nějaké natáčení, či jinou práci. Ale je to první důvod, proč na stránkách databázi tvoříme. Je pro nás, pro TV Mozaika. Druhým důvodem je vaše veřejná prezentace. Denně mi totiž do produkce televize chodí desítky vašich mailů - a snad jeden z tisíce má vše, co má mít.  Většina lidí pošle divnou rozmazanou fotku, někdy i převrácenou vzhůru nohama, napíše pouze "Je váš inzerát ještě platný?" (a jak já mám tušit, kdo mi to píše, když se ani nepodepíše) a přinejlepším mi pošle kopii svého pracovního životopisu, kde mne 90% informací zcela nezajímá a to, co mne zajímá, tam není. Nikdo nepošle jednoduchý odkaz na jednu přehlednou a dobře zpracovanou stránku, kde vidím fotku, vidím video, hned najdu hlavní údaje a kontakt a vím, zda se mi dotýčný/dotyčná hodí, nebo nehodí. A takovou stránku vám teď vytvoříme - a vy se jí můžete prezentovat všude, kde budete na něco reagovat - všem agenturám, pořadatelům, režisérům a pod .... prostě pošlete jednoduchý odkaz na pěkně a přehledně vytvořenou prezentaci.

Zdarma, nebo za poplatek?

      Na internetové televizi Mozaika je pro diváky vše zdarma, včetně velké výukové videoencyklopedie sebeobrany a survivalu, včetně všech videí a informačních stránek .... ale proč bychom měli dělat zadarmo dlouhodobou reklamu zcela konkrétním lidem?  Vytvoření a údržbu vaší propagace musí někdo z naší redakce udělat, místo na webu také ročně stojí pár tisíc ... a zdarma bychom databázi zaplnili tisícovkama lidí - jak vybrat, koho ano, koho ne ...

     Takže co říkáte na 200,- Kč roční poplatek? To není ani dvacka měsíčně ....  Zkusíme to, uvidíme. Informace na jaký účet zaplatit vám obratem pošleme mailem - jakmile nám pošlete údaje, foto a vše další pro vytvoření vaší stránky.  200,- Kč na rok - platno 365 dnů od data zaplacení.

     Databáze tváří na internetu není žádnou novinkou, v podstatě ji má každá herecká, či modelingová agentura. Ale když jako producent hledám určitý typ tváře, věku, postavy, nebo dovedností, nemám po ruce žádnou skutečně aktuální, přehlednou a dostatečně obsažnou databázi, do které bych se mohl podívat, projít si stránky a rovnou si někoho pozvat na kamerovou zkoušku, či nabídnout spolupráci .....

     A protože internetová televize Mozaika již pomalu prochází stavem, kdy se po úspěšném startu zpravodajství vrací i k hereckým projektům a dlouhodobé myšlence založení jak moderní herecké školy (prozatím formou workshopů a celoročního kurzu) a televizního video studia pro hrané internetové projekty (i filmy), rozhodl jsem se přestat stále pracně inzerovat, hledat a shánět - a vytvořit při televizi databázi vlastní.

7. května 2017     Jaroslav Polák, ředitel TV Mozaika, režisér a producent

Jak si stránku vytvořit

     Stránku si vytvoříte zasláním fotografií (násobek čtyř) a informací, které jsou základní + informací, které chcete. Můžete zaslat odkazy na svá prezentační videa na You Tube. Dále kontakty, které chcete na sebe zveřejnit (zde opatrně, nezletilí nejlépe na své rodiče, většinou stačí mailová adresa, vaše webová stránka, případně telefon).

     Zde se můžete podívat na ukázkovou stránku pro pochopení, jak má vypadat  :  ukázková stránka

      Informace, fotografie a odkazy na videa a na internetové stránky, Facebook, Twitter a Instagram (pokud máte) pošlete v jednom mailu na :   databaze@mozaikatv.cz  Vždy můžete své informace, fotografie a odkazy vyměnit, aktualizovat, ubrat, nebo přidat.