Penzion U Hájků

Křepice u Hustopečí (u Brna) 10      -      http://www.ubytovaniuhajku.cz/


     Ubytování je kvalitní, i když někteří se budou muset spokojit s přistýlkou a budete na pokojích po třech. V celém objektu je zdarma wi-fi. V ceně kurzu je i snídaně formou švédského stolu v 8.00 hod. ráno (sobota+neděle). Další stravování je individuálně na vás, k penzionu patří restaurace, kde vaří velmi dobře a chutně a ceny jsou nízké (od okolo 100,-  Kč do max. 190,- Kč za velmi dobré jídlo). Několik metrů od penzionu (přes ulici) je obchod COOP (pátek do 17.00 hod., sobota 6.00 až 11.00, neděle 7.00 až 11.00 hod.).

       V každém pokoji je koupelna se sprchou a WC, televizí, šatní skříní a pod ...

      V tomto penzionu začneme s úvodními workshopy celoročního kurzu.  Penzion má kapacitu 8 dvojlůžkových pokojů x 6x přistýlka (rozkládací pohovka, či křeslo). Pro náš kurz má dvě velké přednosti - penzion bude celý jen pro nás, budeme mít tedy k dispozici jak pokoje, tak dostatečně velkou společenskou místnost, velmi pěkné prostory vnitřní "zahrady" v objektu se stolky, židličkami a pod ... a také celodenně přístupným krytým bazénem.
      Pro samotnou výuku herectví se rozdělíme na dvě střídající se skupiny po max. deseti lidech. Jedna bude ve společenském sále, druhá v objektu samotného penzionu.
      Bazén využijeme jako zpestření workshopu a vykoušíte si s podvodní GOPRO kamerou natáčení mimiky, gestiky a krátkých scén pod vodou.