Our Future - diskusní pořad s hosty

o jejich, naší, vaší i společné budoucnosti


Lucie Nozizwe Kostelecká v Talk show OUR FUTURE 2016
Lucie Nozizwe, nebo taky v minulosti Lucie Africa - zpěvačka, jejíž koncerty přinášejí africké rytmy a songy v domorodých jazycích, vypráví  o životě v JAR, o rasismu a apartheidu, ale i o přátelství, lásce a hudbě a o svých cílech a koncertech zde, v České Republice.

Talk show OUR FUTURE 2016 03 s Dominikou Čompovou
Rodačka z Českého Těšína, studentka pražské konzervatoře Jaroslava Ježka, obor muzikálový zpěv, objasňuje, co ji přivedlo do Prahy, jaké je studium na konzervatoři, co to znamená být na internátu i v soukromí, jak se shání brigády a praxe v divadle, jak vypadá výuka a jaké vidí své uplatnění jako muzikálová zpěvačka po dokončení studia.

Talk show OUR FUTURE 2016 - 01 s Lucií Kocourkovou
Lucie Kocourková je tiskovou mluvčí Laterny Magiky a tím i členkou tiskového oddělení Národního DIvadla v Praze. Představuje divákům , co to vlastně Laterna Magika je a čím je tak ojedinělá.  TV Mozaika je mediálním partnerem Národního DIvadla a tím i Laterny Magiky.

Talk show OUR FUTURE 2016 - 04 s Ramonem Salgueiro
Španělský novinář Mgr. Ramon Salgueiro, žijící v Praze, mluví o svých novinářských zkušenostech ze světa i z České republiky, hodnotí česká média, zaujímá názor na islámskou hrozbu a na náboženské otázky vůbec a představuje své projekty, které připravuje pro televizi Mozaika.

Talk show OUR FUTURE 2016 - 02 s Eltonem Elly Jay Lodewykem
Elton "Elly Jay" Lodewyk se narodil na předměstí Cloetesville, které se nachází v městě Stellenbosch v Kapském městě v Jižní Africe.  Pracuje nejen jako zpěvák a pianista, ale rovněž jako hudební producent mnoha žánrů pro nahrávací studia v USA/UK a Austrálii, která se zabývají hudbou pro filmy a reklamy.