Natočte si videoklip - možnosti

Co můžeme my  ..... co můžete vy .....

Co nabízíme my .....

     První informací je, že NET-TV Mozaika je čistě internetové médium a protože se na internet (na You Tube a pod...) dá dát maximálně video v kvalitě 1080i HDV, točíme videokamerami v tomto rozlišení - vyšší kvalitu vám nenabídneme (klip do velkých televizí musí být technicky kvalitnější, ale jeho natáčení pak jde do deseti až statisíců Kč). Až bude i na internetu běžnější taková rychlost připojení, že si alespoň třetina lidí bude moci přehrávat videa i ve 4K rozlišení, přejdeme na tuto technologii - za pár let.

    Videoukázky z předchozích let jsou roků cca 2011 až 2013, kdy jsme měli starší techniku, dnes již máme novou, máme i kvalitnější střih, více efektů - i více zkušeností a modernější přístup.

     Druhou informací je, že se nemusíte ani obávat, ani stydět nás oslovit. Nečekáme, že budete velkými hvězdami, či profesionálními zpěváky (ovšem i ty neodmítneme). Rádi pracujeme s talentovanými dětmi, nebo teenagery a dospělými jakéhokoli věku, kteří si chtějí zkusit, jaké to je být zpěvákem/zpěvačkou a mít vlastní videoklip. Nebo s kýmkoli, kdo by chtěl vytvořit a dát originální videodárek - komukoli pro radost.

Neodmítneme jakýkoli hudební žánr - od popu přes dechovku k country, rocku, jazzu ..... respektujeme všechny hudební styly.

     Třetí informací je, že pokud o to budete stát, internetová televize Mozaika je připravena vás s vaším videoklipem i zviditelnit, nejenom jej natočit a předat na DVD (a konec). Dáme jej na You Tube, web TV Mozaika, sociální sítě (Facebook), rozešleme odkazy, uděláme s vámi rozhovor, medailon, vezmeme si vás jako hosty do talk show ... váš klip může vidět na internetu celá republika - i kdokoli za hranicemi na této planetě .... To všechno vlastními prostředky, nikoho dalšího k tomu nepotřebujeme.

     Čtvrtou informací je, že vám vše obstaráme sami a co nemáme, to víme, kde vzít. Od profesionálního hudebního studia v Praze, taneční choreografky, dobré vizážistky až po herecký kompars, exteriérové i interiérové lokace, rekvizity, techniku, střih .... až po vlastní prostředky propagace a reklamy.

ukázka : video Anety Špačkové - jeden den ve studiu, vizážistka, studiové nahrání písničky, dvě kamery, střih ... cena pět tisíc Kč.

ukázka :  video Maschy - cca tři hodiny před klíčovacím plátnem, písničku měla nahránu, záběry fontány v Mariánských Lázních z archivu TV Mozaika - děláno pro radost zdarma, vaše cena by byla okolo dvou tisíc za natočení a střih.

Co od nás můžete chtít vy .....

  1. spolupráci při výběru písně, pokud již nemáte sami vybranou
  2. zcela otevřené jednání - vysvětlíme co a jak, co by se dělalo, co kolik stojí, vy si zvolíte, do čeho budete chtít jít, do čeho ne ...
  3. partnerské hudební studio v Praze s cenami, které jsou jen pro nás (velmi výhodné ceny)
  4. jakýkoli taneční, či herecký doprovod, autorské choreografie, autorský scénář příběhu, tanečníci, tanečnice, herci, herečky, kompars .... můžete mít cokoli, co vaše peněženka zvládne a unese (lidi vždy stojí peníze, je třeba s tím počítat).
  5. Natáčení bude vždy tvůrčí, nic neošidíme, tahle práce nás všechny moc baví. Neděláme ji zadarmo, je to práce, ale děláme ji moc rádi a vždy v plném nasazení.
  6. Šetříme vaši kapsu. Vždy jsou cesty, jak to stejné udělat draze (dokonce velmi předraženě), nebo levně (občas i za cenu zcela symbolickou). Vždy vám předložíme na výběr takové možnosti, která vás budou maximálně šetřit.
  7. Vaši aktivní spolupráci při střihu - nastříháme hrubou verzi, shlédnete, řeknete si, co jinak, co upravit, my to uděláme a znovu dáme ke shlédnutí - dokud nebudete spokojeni.
  8. Jak už bylo zmíněno, na rozdíl od firem, které vám pouze klip natočí a více pro vás neudělají, my vám natočený klip i zviditelníme, rozšíříme po elé republice - a POZOR - zcela zdarma (klip natočený námi, ne všechny klipy, které nám kdo teď do redakce pošle.

ukázka : Jedno posezení u řeky na molu, dvakrát zahráno a improvizivaný klip byl na světě. Pro vás jen symbolická cena 1.000,- Kč (aby se neřeklo).

ukázka : Písnička byla hotová, jeden letní den procházka z Pražského Hradu na Karlův most a použité archivní záběry TV Mozaika z natáčení v Paříži. Dohromady klip, který by vás přišel tak na tři tisíce Kč.