Nabídka hotelům, penzionům, lázním, restauracím ....


     Mezinárodní internetová televize Mozaika (www.mozaikatv.cz ) dnes, v sedmém roce své existence, oslovuje pravidelně okolo 400.000 diváků po celé ČR - pomocí těchto webových stránek, You Tube kanálu, mnoha desítek redakčních profilů, stránek a skupin na Facebooku a Twitteru a formou pravidelných infomailů do naší stálé mailové databáze diváků.

      Internet je dnes celosvětově médium číslo jedna, každý, kdo něco hledá, kdo se chce bavit a inspirovat (třeba i k cestování, dovolené, ubytování a pod ...) hledá už jedině na internetu.

      Televize Mozaika natáčí propagační videa hotelům, penzionům, lázním a cestovním kancelářím již více než dvanáct let. Vždy se jednoznačně řídíme přáním klienta a zaměřením hotelu, či penzionu - někdo chce klidné video pro sniory, někdo aktivní a dynamické pro sportovce. Některý hotel potřebuje zaujmout podnikatele a firemní klientelu, jiný zase rodiny s dětmi, nebo školní akce, sportovní soustředění, školy v přírodě - proto se vždy řídíme tím, co klient potřebuje.

     Rádi přijedeme s kamerou i k vám. Natáčíme malou, ale kvalitní videotechnikou v plném HDV 1080i - není třeba proto nijak omezovat, či rušit provoz, natáčet můžeme i za plného běhu - celkové pohledy například na restauraci, venkovní zahrádku, sportovní areál a pod je vždy lepší s hosty - a pro detailní pohledy (ukázky menu, předvedení služeb, wellness procedur, pokujů, recepce a pod  .... s sebou vždy máme příjemnou moderátorku/modelku pro tyto záběry.  Celé natáčení lze tedy realizovat ve dvou lidech - kameraman/moderátorka.

Jaký je výsledný produkt od nás?

Nabízíme :

  • originální promo video v plném HDV 1080i
  • krátká videa k jednotlivým částem objektu (pokoje, restaurace, wellness, bazén ....) a externím lokalitám (výletní cíle, nedaleká sportoviště, přírodní zajímavosti a pod ...)
  • fotografie z natočeného videomateriálu

      Video - jak výsledný videoklip celku, tak dílčí videa, čisté materiály a fotografie - vám předáme k plnému užívání - budou vaše a můžete s nimi dále nakládat, jak uznáte za vhodné.  My vám, jako televize, navíc, klip vašeho hotelu/penzionu/objektu/lázní ... vložíme do aktivní propagace na internetu :

Cena za tuto opakovanou, širokou a dlouhodobou reklamní kampaň s originálními novými videi, foto materiálem a osobitým přístupem :  finanční honorář na místě v hotovosti (běžně okolo šesti tisíc Kč,-) + ubytování a strava pro dvě osoby po celou dobu natáčení. Cena se může mírně lišit dle vzdálenosti od Prahy (+ doprava) a při požadavcích na natáčení okolních výletních cílů a pod ... (více dní na natáčení, vstupné a pod ...)

Pro podrobnější informace nás kontaktujte na mailu :   michaela.linde.produkce@mozaikatv.cz     nebo přímo na telefonu :  704 154 406 (Jaroslav Polák, ředitel TV Mozaika)