Mozaika Foto Talent Open

Originální soutěž pro fotografy a fotografky i diváky na NET-TV Mozaika EU

(soutěž je určena lidem, co mají v ruce foťák a v hlavě fantazii - ne těm, co bez drahého týmu sluhů okolo sebe nehnou zadarmo ani prstem)


     Internetová televize Mozaika a Beauty and Fashion Mozaika Team vyhlašuje novou originální soutěž pro všechny fotografy a fotografky, kteří se věnují focení  fotomodelingu v rozsahu portrét, něsto, příroda, móda (nejrůznější styly), retro, Pin-up, malba na tělo a zdobení, až po fantasy, lingerii a glamour.
      Nafotíte s dívkami našeho Teamu soutěžní fotografie (kdekoli si vymyslíte, s tématem, které si vyberete) a z nafocených fotografií a z rozhovoru s vámi vznikne vaše soutěžní video (my vám jej zdarma vyrobíme), které bude zveřejněno na televizi Mozaika a bude vás trvale propagovat. Soutěžní videa se po určené době vyhodnotí a ocení. Kromě menších cen a cen našich partnerů (a cen pro diváky) je vždy hlavní cenou televizí placené focení v zajímavé lokalitě a se zajímavým honorářem na ruku - pro úvodní kolo v největším evropském Aquaparku Tropical Islands u Berlína - za 10.000,- Kč.

Základní pravidla :

1)  Fotograf/fotografka se přihlásí do soutěže mailem na adresufashionteam@mozaikatv.cz  a uvede o sobě pár základních údajů a informací, pokud má, odkaz na svůj web, či portfolio

2)  Vybere si z dívek Beauty and Fashion Mozaika Teamu dvě až tři (dle svého vkusu), se kterými si připraví focení do soutěže. Po zaslání své představy průběhu focení (termín, lokace, styl, průběh) TV Mozaika zorganizuje přítomnost dívek a svého kameramana. (je na konkrétní dívce zda soutěžní focení přijme, proto je třeba vaši představu a postup focení uvést do úvodního mailu).

3) Fotograf/fotografka si případné náklady na své focení hradí sám/sama (pokud chce pronajímat prostory, mít vizážistku (a kohokoli jiného), půjčovat oblečení a pod ...) to jde na jeho/její náklady (může nabídnout reklamu TV Mozaika za bezplatné užití prostorů, či služeb). Pro zcela začínající soutěžící - naše dívky se zvládnou v základu nalíčit samy a můžete je fotit i venku, nebo v lokacích, které není třeba pronajímat  (les, ulice, u vody, v parku...) - chce to mít jen dostatek fantazie  :-) 

4) Focení v Praze a okolí je základem, pokud si chcete vybrat jinou lokalitu (nějaké jiné město, přírodu, atrakci, hrad a pod ...), domluvíme se individuálně s ohledem na časové možnosti dívek a na smysluplnost vašich představ - a hradíte dívkám dopravu na místo a případné výdaje přímo s tímto související.

5) Fotit můžete s dívkami vše, co je obsahem domluvy, případně co domluvíte v případě okamžité inspirace na místě (kromě erotiky a porna ... základem je souhlas konkrétní dívky a v případě její nezletilosti souhlas zastupující dospělé osoby za TV Mozaika).

6) Focení je bezúplatné, fotograf/fotografka vybere z celého focení sadu max. 20ti fotografií ke každé ze dvou dívek. Tyto fotografie a na místě focení vytvořený videomateriál a videorozhovor na kameru se stanou součástí soutěžního videa, které bude umístěno na NET-TV Mozaika EU (You Tube, web, Facebook, Twitter, Instagram a pod ...) Vybranou sadu fotografií může také jak fotograf/fotografka, tak dívka/modelka používat k nekomerční prezentaci.

Průběh a hlasování k soutěži :

1)  Soutěží se videoklipem, který bude každému soutěžícímu fotografovi/fotografce zdarma vyvořen (tedy natočen, sestříhán a zveřejněn) prostředky NET-TV Mozaika EU. Videoklip bude vždy obsahovat min. 5, max. 20 fotografií dvou až tří vybraných modelek našeho týmu (prezentace dívek níže na této stránce), videosestřih z focení s naším hudebním podkladem s ošetřenými autorskými právy a rozhovor s fotografem/fotografkou, ve kterém může bez omezení nabídnout své služby, představit se, popsat čemu se věnuje, dát na sebe kontakty na případné zakázky a pod ....

2 Soutěžní videoklip bude umístěn na You Tube kanál TV Mozaika a šířen na náš web, Facebook, Twitter a pod ... Odkazy na klip z You Tube kanálu TV Mozaika je možno (a je to ve vašem zájmu) volně zveřejňovat, kdekoli sdílet, doporučovat, rozesílat a pod ....

3) Videoklip soutěží přesně 40 kalendářních dnů ode dne zveřejnění na You Tube TV Mozaika. Cílem je co nejvyšší počet shlédnutí videoklipu na You Tube. Čtyřicátý první den bude zaznamenán počet shlédnutí videoklipu.  Za každých tisíc (i načatých) shlédnutí má soutěžící fotograf/fotografka jeden soutěžní bod. Dívky, které fotily, ohodnotí na místě focení (tajně, písemně do rukou kameramana TV Mozaika) činnost, zajímavost, přístup, originalitu a pod ... fotografa/fotografky body od jedné do deseti (v případě tří dívek) a nebo od jedné do patnácti (v případě dvou dívek) a tyto body od modelek týmu budou k bodům ze sledovanosti přičteny až při konečném sečtení 41. den po zveřejnění soutěžního videoklipu.

4) Na konci kola se vyhodnotí výherce daného kola - fotograf/fotografka s nejvyšším počtem bodů vítězí. Hlavní cenou je TV Mozaikou placené focení  a natáčení (s dívkami, které byly v soutěžním videoklipu) na některé zajímavé lokalitě, nebo akci. Kromě hlavní ceny budou průběžně udělovány ceny diváků, ceny partnerů i ceny naší Televize.  Velkým přínosem pro soutěžícího fotografa/fotografku je i zdarma reklama a prezentace na naší televizi.

5) Soutěžní videoklip zůstává trvale na You Tube a stránkách TV Mozaika a tak dělá fotografovi/fotografce zdarma dlouhodobou reklamu (soutěž je ale aktivní jen prvních 40 dnů od zveřejnění klipu). Soutěžící se může po uplynutí jednoho vyhlášeného soutěžního kola opakovaně zapojit do dalších.


První soutěžní kolo pro rok 2018 - Mozaika foto talent OPEN

První kolo vyhlašuje NET-TV Mozaika EU pro rok 2018 v termínu:  1. leden až 31. květen 2018. Placené focení pro vítěze/vítězku v Tropical Islands u Berlína v červnu 2018.

hononář za focení v Tropical Islands pro vítězného fotografa/fotografku je 10.000,- Kč

Přihlašujte se formou mailu na:   fashionteam@mozaikatv.cz  v odpovědi vám pošleme veškeré zpřesňujicí informace a pokyny k průběhu soutěže.


Členky Beauty and Fashion Mozaika Teamu - z nich si fotograf/fotografka vybírá DVĚ pro své soutěžní focení:

Karolína Brunnerová

Ahoj, Jmenuji se Karolína. Je mi čerstvě 18 let. Focení se věnuji celkem pravidelně a hrozně mě to naplňuje, opravdu mě to baví. V čem fotím nejraději? Miluju krásné šaty, stylové boty a být celkově dámou, tak se cítím před fotákem nejlépe.

Míry : 

Prsa- 78cm,   Pas- 61 cm,   Boky-84 cm

168 cm výška,   boty 37/38,    Konfekční velikost 36

Karolína s vámi do soutěže ráda nafotí :

cokoli z módy, fitness, plesové a společenské, nebo svatební šaty, Pin-up style, jakékoli retro styly, rock, punk a pod... až po glamour a boudoir.
Sofiya Valerievna Petryakova

Ahoj! Jsem Sofi! Můžete mě taky znát ze Sofiina světa na NET-TV Mozaika EU. Je mi 15 let a jsem z krásné země - z Ruska. Focení pro mě znamená hodně, jsou to vzpomínky, které mám u sebe kdykoli k dispozici, buďto na mém foťáku nebo na mobilu.


Sofiya s vámi do soutěže ráda nafotí :

cokoli z módy, fitness, plesové a společenské, nebo svatební šaty, Pin-up style, jakékoli retro styly, rock, punk a pod... až po glamour a boudoir.

Tereza Bastlová

Ahoj, jmenuji se Terka, pocházím z Hradce Králové. Ráda se fotim ve sportovním oblečení, protože i já samotná sportuji. Hradec je město, kde jsou krásná místa pro focení ještě krásnějších fotografií. Velice mě naplňuje stát před foťákem a měnit pózy -prostě a jednoduše se předvádět :-)

Míry :

prsa 95, pas 70, boky 97 cm

vyska 182 cm,  boty 41,  konfekční velikost 38

Tereza s vámi do soutěže ráda nafotí :

cokoli z módy, fitness, plesové a společenské, nebo svatební šaty, Pin-up style, jakékoli retro styly, rock, punk a pod... až po glamour a boudoir.Vendula Dao

Celým jménem jsem Vendula Dao - přátele mi říkají "Venis", je mi 22 let a momentálně se nejčastěji zdržuji v Praze. Mám vášeň pro esoteriku & psychologii, hudbu a s ní spojený tanec, také velmi ráda píšu a občas i kreslím. Současně se živím hostessingem, ale do budoucna mám spíše podnikatelské vize. Jsem ambiciózní, bláznivá, ale taky tvrdohlavá a občas až moc akční slečna 😄 🙏


Vendula s vámi do soutěže ráda nafotí :

cokoli z módy, fitness, plesové a společenské, nebo svatební šaty, Pin-up style, jakékoli retro styly, rock, punk a pod... až po glamour.
Eliška Kurková

Jmenuji se Eliška Kurková, je mi čerstvě 17 let a bydlím v Opavě se svoji rodinou. Moje znamení je střelec, což znamená, že jsem akční, smíšek a ráda zkouším nové věci. Mám ráda sport, dělám už 11 let mažoretky a modeling, kterému se věnuju už od 13 let. Focení mám velice ráda, protože se můžu vyblbnout a být svá.


Míry : 

prsa 92, pas 69, boky 90 cm

výška 171 cm,  boty 38, konfekční velikost 38 S/M

Eliška s vámi do soutěže ráda nafotí :

cokoli z módy, fitness, plesové a společenské, nebo svatební šaty, Pin-up style, jakékoli retro styly, rock, punk a pod... až po glamour a boudoir.
Tereza Šimonová

Jsem Tereza, je mi 26 let a původně jsem z Brna. Do Prahy jsem se přestěhovala nedávno a mou velkou vášní je líčení, díky kterému jsem měla příležitost se seznámit se spoustou skvělých lidí a nasbírat cenné zkušenosti. Jako vizážistka jsem spolupracovala s několika fotografy, kteří mi nabídli spolupraci i jako modelce.Aneta Poslušná

Ahoj:) jmenuji se Aneta Poslušná a je mi čerstvých 18 let.  Měřím cca 165 cm🙄 Můžete mě znát z videí Tv Mozaika, kde točím bojová umění a sebeobranu, jako Alex :)  Baví mě herectví, focení, sport a hraní na ukulele.


Aneta s vámi do soutěže ráda nafotí :

cokoli z módy, fitness, plesové a společenské, nebo svatební šaty, Pin-up style, jakékoli retro styly, rock, punk a pod... až po glamour a boudoir.

Zuzana Leová

Ahoj, jsem Zuzka a je mi 18 let. S focením nemám velké zkušenosti a proto bych chtěla nějaké získat. Ráda zkouším nové věci, jsem hodně stydlivá takže jestli se nebojíš zariskovat s amatérkou vyber si mě :-)


Zuzana s vámi do soutěže ráda nafotí :

cokoli z módy, fitness, plesové a společenské, nebo svatební šaty, Pin-up style, jakékoli retro styly, rock, punk a pod... až po glamour a boudoir.

Šárka Andrlová

Ahoj, jmenuji se Šárka Andrlová, je mi 15 let jsem z Duchcova. Studuji 1.ročník hotelové školy v Teplicích. Baví mě focení, sport - brusle. Ráda chodím s kamarády a s kamarádkama ven. Jsem ve znamení Blížence.

Míry:

Prsa  92,  Pas 76,  Boky 92 cm

Výška 167,5 cm   Boty - 38-39    Konfekční velikost -36-38

Šárka s váma do soutěže ráda nafotí : 

Sportovní oblečení, společenské oblečení, volnočasové oblečení, svatební a plesové šaty.