Markéta Martiníková

herečka, zpěvačka, dabérka - lektorka herectví


     Jsem absolventkou brněnské JAMU - obor muzikálové herectví, během které jsem měla to štěstí absolvovat roční kurz herectví na prestižní polské škole PWST v Krakově . V Praze nyní působím již čtvrtou divadelní sezónu a můžete mě pravidelě vidět v muzikálech v Divadle Broadway, Divadle Kalich, Divadle Hybernia, Prague Shakespeare Company či Divadle Bez Hranic. Z hlediska filmové a televizní tvorby účinkuji v seriálu Soudkyně Barbara na TV Barandov, Ordinace v Růžové zahradě a několika dalších, mám zkušenosti s natáčením filmových rolí s českými i zahraničními štáby a také nemalé zkušenosti s natáčením televizních a internetových reklam.
     Své aktivity rozvíjím také na hudební scéně, kde koncertuji sólově a nově také s dívčí hudební skupinou Free Budget, která je mým nejnovějším projektem.
     Moc se těším na naše herecké kurzy, protože si ve své práci velmi často vzpomenu na mnoho výborných rad, které jsem od svých profesorů dostala, takže bych Vám je ve spojení s mými poznatky ráda předala.
                        Těším se na Vás.
                                                               Markéta

Markéta je jednou ze tří zpěvaček skupiny Free Budget - mrkněte se na jejich úplně první koncert pro pár kamarádů - a diváky TV Mozaika