Kurzy a Workshopy Magických Pohybů

Na cestě aktivace energetického těla - tedy jeho probuzení, vyčištění, posílení a tréninku jeho energetických schopností - je každý sám za sebe, každý odpovídá za svůj energetický stav úplně stejně, jako například za stav vlastní peněženky.  Vše, co dělá, dělá sám - ale výjimka existuje. Staří čarodějové sbírali už od dávných dob "magické pohyby" - jinak řečeno cviky, u kterých, když "zřeli" energii těla, viděli, že působí silné změny. Tyto cviky začali odhalovat a sbírat a předáváním toltéctví a toltécké nauky po stovky generací postupně vznikly řady "Magických pohybů". V 60-tých letech minulého století je pod názvem "Tensegrita" zveřejnil Carlos Castaneda a ihned si získaly miliony praktikujících příznivců po celém světě.  Magické pohyby mají vyšší účinek, když se cvičí ve skupinách, protože tak jako okolo každého jedince vzniká při cvičení malé energetické pole, v němž se rychleji jeho energetické tělo nabíjí, tak nad skupinou vzniká navíc skupinové energetické pole, které účinky cvičení urychluje a zesiluje.  "Magické pohyby", cvičení ve skupině, jsou v podstatě "turbo"nabíječkou vašeho energetického těla.

Velká sestava Záměru - sestava aktivace energetického těla

Základní sestava pro oživení a probuzení energetického těla pro všechny

Sestava pro aktivaci ženské energie

Aktivace ženské energie a energie dělohy  (mohou cvičit i muži s jiným záměrem - pro aktivaci vnitřního pocitového vnímání)

Sestava pro aktivaci mužské energie

Aktivace mužské energie - mohou cvičit i ženy, jde o aktivaci rozhodnosti, energie potřebné pro učinění rozhodnutí, pro učinění změn a postavení se na vlastní nohy

archivní ukázky cvičení magických pohybů - řady Záměru a řady pro ženskou energii