Kronika budoucí přítomnosti

Televizní "web-seriál" - hrané příběhy fiktivních, ale i zcela reálných postav - s účastníky ročních kurzů filmového a divadelního herectví, TV moderování a dabingu TV Mozaika. Jednotlivé díly seriálu, stejně jako video i foto doprovodné materiály z přípravy a natáčení, jsou vždy zveřejněny zdarma na You Tube, webu, Facebooku a Twitteru internerové televize Mozaika.


Základní obsazení :

DOMINIKA LUKEŠOVÁ - talentovaná mladá zpěvačka, která se bojí vystupování na veřejnost, bojuje s uzavřeností a plachostí. Má před sebou první videoklipy pro internet a do roka si předsevzala, že zvládne první veřejný samostatný koncert ...

SOFIE "SHIRA" AVERY - energická a sebevědomá dívka, původem z Ruska, která ví, že chce mít v budoucnu vlastní mezinárodní TV show a už teď pro to dělá vše, co může a aktivně s kamarádkou Dominikou a kolektivem modelek, fotomodelek a návrhářek zakladají You Tube kanál "Sofiin Svět".

ALEXA "BOW" CHENOVÁ - 18 letá dívka, začínající novinářka, která se nejlépe cítí sama, v lese, ráda střílí z luku, trénuje bojová umění a toulá se na cestách, zároveň ale už musí řešit, jak se uživí a jak zvládne a najde svou roli v moderní společnosti.

Další role kurzistů :

EMA  - se moc chce stát filmovou herečkou, ale ještě to nikdy nezkoušela, má hodně trému a stydí se. Proto se učí v kurzu herectví a teď má možnost získat i velmi pěknou a zásadní roli v jednom novém televizním seriálu. Má to ale jeden háček - role vyžaduje znalost bojových umění. Ema jde po třech letech, co se neviděly, za svou kamarádkou Alexou ...