Hry, inscenace, představení

záznamy z divadel, pozvánky na hry, představení, autorská čtení, rozhovory s herci ....


Patricie Solaříková - Branické divadlo - Na správné adrese aneb holky z inzerátu - rozhovor Jany Vainarové s herečkou Patrícií Solaříkovou pro TV magazín Soul Of z první reprízy nové divadelní hry Bránického divadla v Praze.

Reportáž Nely Friebové z inscenace hry Frankie & Johnny - Divadlo v Rytířské Praha. Hrají Tereza Kostková a Aleš Háma.

Jak se dělá divadlo - reportáž Lenky Rejfířové z inscenace na základě fejetonů Karla Čapka - hraje divadlo No Kakabus - natočeno v Rock Café Praha.

Liduščino divadlo, soubor Ludmily Razimové - zájezdové divadlo pro děti i dospělé - rozhovor s Ludmilou Razimovou, ukázky ze hry pro děti "Tajemství stříbrné vločky"

Benátky pod sněhem - umělecká skupina OLDStars v klubovém prostoru H2O v Praze 2014

pozvánka na hru Červená do Divadla v Řeznické - rozhovor Nely Friebové s herci Miroslavem Etzlerem a Martinem Krausem s ukázkami ze hry.

divadelní hra Přelíčení umělecké skupiny Oldstars Praha - v klubovém prostoru H2O na Žižkově. Rozhovor s režisérem Petrem Smyczekem a herci Janem Battěkem a Marií Háskovou.

Pozvánka do pražského Divadla Komedie na hru Past, ukázky ze hry a rozhovor Lenky Rejfířové s hlavními herci Janem Hofmanem a Janem Zadražilem. (2014)

To všechno ona - reportáž Terezy Sedláčkové z hry uměleckého prostoru H2O Praha, rozhovor s Janem Battěkem a Ljubou Krbovou. Režie Tomáš Staněk.

Inscenace, na jejímž počátku stál průlomový text francouzské režisérky Ariane Mnouchkinové z roku 1970, nás vede ke grandiózní koláži plné kejklířů, zpěvů, bubenických čísel a fantastických hereckých výkonů. Kolik je revolucí a která je ta nejdůležitější? Bylo jich mraky - a proto vzniká tahle "anatomie revoluce" - kaleidoskop možného i nemožného, a to vše na jevišti historické budovy Národního divadla.

Kabaret Caligula - reportáž z inscenace Panzerfaust, rozhovor s režisérem Jakubem Sommerem a herečkou Klárou Issovou.

Jana Eyrová - divadelní společnost Františka Kreuzmanna - Divadlo bez hranic - http://www.dsfk.cz

Divadlo Komorní Svět - reportáž z inscenace "I motýli jsou volní". Natočeno v Divadle Na prádle v Praze 2014

Tramvaj do stanice Touha - pozvánka na divadelní hru souboru OLDStars. U mikrofonu Zuzany Černé je Markéta Burešová a Jeník Tyl. http://oldstars.cz

Klasická inscenace bratří Mrštíků "Maryša" v adaptaci pražského Divadla Komedie. U mikrofonu Zuzany Černé dva hlavní představitelé Hana Kusnjerová a Vilém Udatný.

Pozvánka do pražského Divadla Komedie na hru Naše třída, ukázky ze hry a rozhovor Lenky Rejfířové a Zuzany Černé s hlavními herci (2014).