Absolventský ročníkový projekt


Fantazie je nekonečná, bezbřehá, má nekonečně myšlenek, poloh, vrstev a významů. My ji máme. Jak jste na tom vy?

   Připravte se na projekt, který skloubí vše, co budete po celý rok dělat a co se budete učit. Bude to náročná věc, kterou připravujeme už teď, více než půl roku před začátkem kurzu.

     Po celý rok budou internetoví diváci sledovat v reálných i fiktivně nahraných reportážích přípravu tohoto projektu. Souběžně budou natáčeny filmové záběry příběhů všech, kdo se tvorby projektu zúčastní.

     Na konci kurzu pronajmeme divadelní sál a vy odehrajete připravenou divadelní hru, která završí veškeré přípravy. Ale tato divadelní hra bude zároveň součástí natáčeného filmu a také zakončením velkého reportážního příběhu naší televize.

     Jistě chátete, proč detaily tohoto projektu vysvětlíme v tomto okamžiku jen účastníkům kurzu při jeho zahájení v září 2017.

Během celého ročního kurzu vás my zavedeme do světa herectví, herců, divadla, filmu a televize. A vy zavedete naše televizní diváky a na konci kurzu i své kamarády, známé naše spolupracovníky do světa své fantazie. A všichni budete velmi překvapeni.

Jedině na základě již existující televize, na základě našich zkušeností a kontaktů lze tento projekt realizovat a vy se jej máte možnost zúčastnit. Pokud se přihlásíte mezi prvními dvaceti účastníky celoročního kurzu.

Tento kurz je jedinečný, neopakovatelný a máte jen jednu šanci. Děláme jej, protože se nám chce ho udělat a protože situace a vývoj televize dospěl do stádia, kdy ho můžeme udělat. Nebudeme ho opakovat. Bylo by to pro nás příliš drahé a hlavně - toto je neopakovatelný projekt, který teď upoutá veřejnost právě tím, co vše v sobě kombinuje.

Ještě váháte s přihláškou do kurzu? A na co čekáte?  :-)  Je jen dvacet míst ....